Naše služby pro firmy

Založení reprezentativní zeleně

Chcete klienta upoutat hned při vstupu? Připravíme pro Vás návrh a následně i realizaci reprezentativní zeleně. Vytvoříme květinové záhony, zákoutí s posezením pro klienty i zaměstnance. Také se dokážeme postarat o příjezdové cesty či zastínění parkovacích stání. Připravíme pro Vás mobilní zeleň v designových venkovních květináčích.

Péče o firemní areály

Pečujeme i o firemní areály. Průběžně doplňujeme a upravujeme rostliny, které jsou vystaveny náročným podmínkám. Na jaře připravíme záhony na další sezónu kvetení a na podzim je zazimujeme. 

Zelené stěny a kancelářské rostliny

Chcete oživit interiér? Pak mohou být zelené stěny řešením přímo pro Vás. Vytváříme stěny ze stabilizovaných mechů a rostlin nebo stěny osázené živými rostlinami. Mechové stěny jsou téměř bezúdržbové, oproti stěnám s živými rostlinami tak ušetříte čas.

Pokud chcete kancelář nebo jiné prostory vybavit pokojovými rostlinami, ale nevíte si rady jakými, vybereme Vám vhodné rostliny na základě interiérových podmínek a nakombinujeme je s designovými květináči. Můžeme také pravidelně rostliny kontrolovat a pečovat o ně.

Mobilní zeleň

Chcete venkovní prostory oživit zelení? Vybereme pro Vás vhodné rostliny podle Vašich představ a zasadíme je do designových květináčů.

Eventy a workshopy

Chystáte akci, na které chcete oslnit? Dokážeme prostor zaplnit zelení přesně podle Vašich představ. Pracujeme se mechovými obrazy, rostlinnými terárii, zelenými stěnami, a pokojovými rostlinami. 

Pro teambuildingy připravujeme workshopy na výrobu mechových obrazů a rostlinných terárií.