Naše služby

Projekt zahrady

Splníme Váš sen o dokonalé zahradě - navrhneme ji přesně podle Vašich představ. Všechny zahrady projektujeme tak, aby byly technologicky i biologicky plně funkční, dynamické a celoročně kvetoucí, zkrátka Vás v každém ročním období překvapí. Do zahrad začleňujeme zóny podle Vašich požadavků, ať už pro pěstování čerstvé zeleniny a bylinek nebo část pro relaxaci. Projekt můžeme přizpůsobit Vašim potřebám. Jsme schopni založit zahradu bez jedovatých rostlin tak, aby byla vhodná i pro malé děti nebo zvířata. Pokud si přejete sjednotit celý prostor do jednoho barevného tónu, není to problém. 

Kompletní realizace zahrad na klíč

Při realizaci zahrady se nemusíte o nic starat.  At už budete mít svůj projekt, nebo Vám ho vypracujeme my, veškerý sortiment, který si vyberete, Vám dodáme. Nakoupíme rostliny, materiál, mobiliář a další nezbytnosti. Provedeme realizaci a zařídíme všechno ostatní, co bude pro Vaši vysněnou zahradu potřeba.

"Pomocná ruka" při realizaci zahrady svépomocí

Máte představu o své vysněné zahradě a baví Vás zahradní práce? Můžete si ji sami zrealizovat. Společně probereme všechny možnosti a vytvoříme projekt na míru. Pomůžeme Vám s nákupem rostlin, materiálů i s hrubými pracemi. Realizaci pak necháme na Vás.

Zaslat poptávku.

Oživení teras a balkónů mobilní zelení

Nemáte zahradu, ale chcete nechat rozkvést balkón nebo terasu? I s tím Vám můžeme pomoct. Vytvoříme vegetační clonu, která zajistí stín, větší soukromí a bude celoročně kvést. Vybereme vhodné rostliny, kterým se u Vás bude dařit a využijeme samozavlažovací nádoby. Poradíme Vám i se sladěním dekorací nebo nábytku.

Údržba a péče o zahrady

Kromě realizací zahrad se věnujeme také údržbám. O zahradu průběžně pečujeme, případně doplňujeme a upravujeme rostliny podle měnících se podmínek. Na jaře připravíme záhony na další sezónu kvetení a na podzim je zazimujeme. 

Instalace zahradního osvětlení

Zahradní osvětlení je důležitá součást zahrady, které Vám dokáže prodloužit čas strávený v zahradě ve všech ročních obdobích a může zdůraznit její dominanty. Osvětlení instalujeme i samostatně do již hotových zahrad. Používáme modulární 12V systém LightPro.

Zaujala Vás naše práce?

Domluvte si nezávazné setkání